Безробітні Кіровоградщини можуть вивчитись на бармена безкоштовно

13 мая 2022 10:35 120 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть вивчитись на бармена безкоштовно
 
Експерименти з напоями, фрістайл-шоу, наприклад, жонглювання шейкерами з використанням вогню, а також почуття гумору. Якщо цікаво, то ця пропозиція для вас. Бармен – це людина, яка відповідає не суто за напої, від неї залежить атмосфера у закладі та настрій відвідувачів.
 
Що потрібно, аби стати барменом? Зверніться до найближчого центру зайнятості.
 
Професійне навчання вам проводитимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання стартує 19 травня 2022 року та триватиме 3,5 міс.
 
До того ж, якщо ви перебуваєте на обліку в службі зайнятості, професійне навчання здійснюватиметься за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Умови направлення на навчання:
 
  • повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.
 
Інформацію про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості у травні цього року, ви можете дізнатись у відділі організації професійного навчання Кіровоградського обласного центру зайнятості, зателефонувавши за номером (0522) 32-13-28, або перейдіть на сайт обласного центру зайнятості у рубрику «Професійне навчання» – «Центри професійно-технічної освіти» – «Графік навчання у ЦПТО ДСЗ».
 
Відділ організації профнавчання 
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий