Викрадене з України зерно вже в Середземному морі

11 мая 2022 13:15 488 0 Политика
Викрадене з України зерно вже в Середземному морі
 
▪ Продовжується вивезення окупантами викраденого в Україні продовольства на територію рФ та окупованого Криму, інформує у ФБ Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
 
▪ В Пологах Запорізької області зерно та насіння соняшника, які зберігаються в сховищах, готують до транспортування у рФ. Також з цією метою вилучається врожай, який зберігався 
 
З Енергодару в напрямку Кам’янки Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF, завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони – окупований Крим.
▪ В селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози відправляються до російського кордону.
▪ 1500 тонн зернових вивезено зерновозами (Кримзернотранс) з Малої Лепетихи Херсонської області до окупованого Криму.
▪ Є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів – буряк, картопля, капуста.
▪ Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий