Кіровоградщина: Поліція вберегла дівчину від непроправного вчинку

11 мая 2022 09:05 322 0 Происшествия
Кіровоградщина: Поліція вберегла дівчину від непроправного вчинку
 
На Кіровоградщині правоохоронці врятували життя неповнолітній дівчинці.
 
17-річна мешканка Світловодська, що залишилася без батьківського піклування, не впоралася з хвилюванням. До того, як зробити крок до непоправного, дитина зателефонувала до поліції. Зусиллями операторки служби «102» та ювенальної поліцейської, неповнолітню вдалося вберегти від біди.
 
Інспектор служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Вікторія Гузейнова отримала дзвінок близько 2-ої години ночі. Жінка, маючи спеціальні знання, за голосом співрозмовниці зрозуміла складність випадку. Виявляючи терпіння та турботу, вона деякий час підтримувала з неповнолітньою розмову, а коли з’ясувала її місцезнаходження, негайно зорієнтувала черговий наряд поліції.
 
Оскільки йшлося про неповнолітню особу, на виклик також прибула старший інспектор сектору ювенальної превенції Олександрійського районного відділу поліції Яна Пашагорʼєва.
 
У цей час дитина вже перебувала на краю даху багатоповерхівки та висловлювала наміри зробити крок вперед. Поліцейська спілкувалася з неповнолітньою протягом кількох годин. Після розмови дівчинка відмовилася від думки зводити рахунки з життям та повернулася до середини приміщення.
 
У подальшому правоохоронці допомогли дитині зійти до першого поверху та передали лікарям.
 
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий