Частина російських солдатів готова бунтувати проти своїх командирів (АУДІО)

20 апр 2022 13:39 946 0 АТО
Частина російських солдатів готова бунтувати проти своїх командирів (АУДІО)
 
Вони настільки озлоблені на власне керівництво, що обирають з-поміж двох варіантів: розстріляти його на місці або дочекатися приїзду додому і написати «цілий том» заяв у військову прокуратуру рф.
Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ.
 
Один із них розповідає братові про страшні бої, потрапляння в кільце, і те, як їх забули на три доби у лісі без води та їжі.
Він скаржиться, що командири дають накази стріляти по всім цивільним і погрожують статтею за дезертирство тим, хто залишить пост.  
І наостанок, загарбники просто вражені тим, що їхнє керівництво розікрало ресурси, які виділили на всіх: «Наше командование, они получили провизию: сигареты, питание… Знаешь, что они сделали? Руководство наше съеб*лось, на х**, нас кинуло и съеб**ось. И мы не знаем даже, где они». 
Брат радить загарбнику швидко з’ясувати стосунки з командирами, просто «постреляйте их на х**, да и всё». Та останній ще сумнівається: «Я приеду, так в военную прокуратуру целый том накатаю. Надо по-любому с прокуратурой связываться».
І поки окупанти ще вагаються, українські правоохоронні органи документують усі їхні звірства на території України. У нас далеко не один том… І відповідати доведеться усім причетним! 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий