Для фіксації злочинів у Київській, Чернігівській та Сумській областях направили всі сили слідства Нацполіції

15 апр 2022 12:07 316 0 Политика
Для фіксації злочинів у Київській, Чернігівській та Сумській областях направили всі сили слідства Нацполіції
 
Для фіксації злочинів у Київській, Чернігівській та Сумській областях направили всі сили слідства Нацполіції
 
Для фіксації злочинів у Київській, Чернігівській та Сумській областях направили всі сили слідства Національної поліції України. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.
 
Очільник МВС розповів про роль правоохоронних органів у фіксації масштабних воєнних злочинів та поінформував, коли будуть перші цифри щодо жертв у цих областях.
 
- Кожен факт сьогодні фіксується. Роль та місія правоохоронних органів – фіксувати масштабні злочини та їхні наслідки. Тому ми сьогодні, зокрема, у Київську, Чернігівську, Сумську області направили всі сили слідства Нацполіції, – зазначив Міністр.
 
Денис Монастирський також повідомив, що правоохоронці працюють вдень і вночі для того, щоб встигнути оглянути місця подій, зафіксувати, звідки і яким чином прилетіли снаряди. Це необхідно для відновлення максимально повної картини злочинів.
 
Міністр зазначив, що ці докази будуть надані у суди України, а також у міжнародні інституції, такі як Міжнародний кримінальний суд, Європейський суд з прав людини та суд Організації Об'єднаних Націй.
 
- Усі ці інституції сьогодні вже працюють з українськими правоохоронними органами. Туди подано сотні фактів та доказів злочинів російського режиму ще з 2014 року. І нові факти вже передаються цим інституціям, - поінформував він.
 
Щодо кількості жертв серед мирних жителів Денис Монастирський зазначив, що протягом двох тижнів буде озвучена цифра стосовно кожного населеного пункту та загалом у Київській області.
 
«Зараз я не називатиму конкретних цифр. Ці цифри змінюються щодня. Але ми надамо необхідну інформацію суспільству», - запевнив Міністр.
 
Наразі чимало територій залишаються замінованими, це ускладнює слідчі дії.
 
- Сьогодні насамперед відбувається розмінування підходів до населених пунктів. Лісосмуги навколо міст залишаються поки що у небезпечному стані. А за інформацією, яка надходить до правоохоронців, там теж перебувають люди, які були розстріляні чи загинули під час обстрілу, — пояснив Міністр.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий