Ансамбль танцю імені Павла Вірського вирушає у благодійне світове турне

24 марта 2022 11:32 558 0 Культура
Ансамбль танцю імені Павла Вірського вирушає у благодійне світове турне
 
Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського вирушає у благодійне світове турне, інформує Міністерство культури та інформаційної політики України. 
 
Найближчим часом колектив виступить у Польщі, Чехії, Угорщині, Німеччині, Італії, Болгарії, Туреччині, Франції, Нідерландах, Ізраїлі й Грузії.
 
Під час концертів проходитиме збір коштів для підтримки сфери культури і мистецтва в Україні, що постраждала від збройної агресії росії.
Турне відбувається за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти. За 85 років існування знаменитий український колектив виконав десятки тисяч танцювальних номерів та підкорив сотні тисяч сердець глядачів, прославляючи Україну по всьому світу.
 
VIRSKY SHOW – унікальне явище в історії української культури. Це надбання нації, уособлення сили, духу і самобутності українського народу.
Кожен номер ансамблю – справжній шедевр танцю: запальна українська енергетика, яскраві національні костюми, колорит та виразні рухи, які неможливо забути.
 
Віртуозність, майстерність й оригінальна інтерпретація народних стилів – по праву відносять ансамбль до числа одного з найкращих колективів світу.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий