На Луганщині військовий з Кіровоградської області наклав на себе руки

20 янв 2022 13:04 290 0 Происшествия
На Луганщині військовий з Кіровоградської області наклав на себе руки
 
В Луганськiй областi знайшли застреленим контрактника з Кiровоградщини. Про це повiдомляє Спецiалiзована прокуратура у вiйськовiй та обороннiй сферi об’єднаних сил, iнформує Златопiль.
 
18 сiчня в прокуратурi отримали iнформацiю про виявлення без ознак життя вiйськовослужбовця вiйськової служби за контрактом, 1998 року народження, уродженця села Новогригорiвка Друга Кiровоградської областi.
 
На мiсце подiї невiдкладно виїхав керiвник прокуратури, слiдчо-оперативна група, представники вiйськової служби правопорядку, експерти.
 
Попередньо встановлено, що вiйськовослужбовець покiнчив життя самогубством, вистреливши у пiдборiддя з ввiреної йому штатної зброї за мiсцем несення вiйськової служби.
 
За фактом загибелi вiйськовослужбовця, прокуратурою здiйснюється процесуальне керiвництво у кримiнальному провадженнi за ч. 1 ст. 115 Кримiнального кодексу України. Розглядаються також iншi версiї, у тому числi – умисне вбивство, доведення до самогубства та порушення правил поводження зi зброєю.
 
Наразi проводяться першочерговi слiдчi (розшуковi) дiї та вживаються вичерпнi заходи щодо всебiчного, повного та неупередженого дослiдження всiх обставин трагiчної подiї.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий