Ансамбль «Світанок» представив дітям ветеранів різдвяне театралізоване дійство (ФОТО)

20 янв 2022 10:41 504 0 Культура
Ансамбль «Світанок» представив дітям ветеранів різдвяне театралізоване дійство (ФОТО)
 
Діти ветеранів переглянули різдвяне хореографічно-театралізоване дійство ансамблю «Світанок», інформує Кіровоградська обласнарада у ФБ.
 
У Кропивницькому більше сотні дітей із родин ветеранів АТО/ООС переглянули хореографічно-театралізоване дійство «Різдво іде, добро в кожну хату несе» ансамблю «Світанок» в обласній філармонії учора, 19 січня.
 
- Різдвяні свята – невід’ємна частина нашої самобутності. Щороку ми чекаємо на родинні, наповнені щастям, радістю і новими надіями дні. Сьогодні разом із нами більше 100 дітей ветеранів АТО та дітей з інвалідністю з різних громад області і прекрасно, що всі разом ми можемо ще раз відчути ці святкові емоції. Вітаю з Водохрещам і нехай свята вода дасть нам сил і здоров‘я, - привітав присутніх заступник голови обласної ради Дмитро Лінько.
 
Хореографічно-театралізоване дійство «Різдво іде, добро в кожну хату несе» відбулося за мотивами традиційних різдвяних святкувань і обрядів у рамках мистецького проєкту «Вечори духовної музики «Різдвяні передзвони».
Як уже повідомлялося, обласна рада передбачила у бюджеті на 2022 рік 7,7 мільйона гривень на виконання заходів обласної програми підтримки учасників війни.
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий