Кропивницький приєднався до благодійної акції «Лапка до лапки рятує життя»

19 янв 2022 12:09 302 0 Общество
Кропивницький приєднався до благодійної акції «Лапка до лапки рятує життя»
 
У Дніпрі, Києві, Кропивницькому, Львові та Харкові мешкають найчуйніші українці – перебіг акції «Лапка до лапки рятує життя» від АЛЛО
 
Попередня статистика новорічної благодійної акції «Лапка до лапки рятує життя» від АЛЛО для БФ «Таблеточки» свідчить, що мешканці 5 міст найактивніше долучилися до допомоги хворим дітям та участі в акції – покупки благодійного магніту з зображенням лапки помаранчево-чорного тигриняти за символічну суму 5 гривень.
 
ТОП-5 міст, мешканці яких найактивніше долучилися до акції за даними АЛЛО – купили 31% з усіх проданих магнітів:
 
1.Київ
2.Дніпро
3.Львів
4.Харків
5.Кропивницький
 
Крім того, в деяких магазинах у Дніпрі, Львові, Луцьку, Харкові та Сумах розкупили найбільше магнітів серед усіх магазинів АЛЛО в Україні.
 
Вже 1 лютого 2022 року за підсумками акції маркетплейс АЛЛО подвоїть зібрані кошти та направить цю суму БФ «Таблеточки», який вже понад 10 років опікуються дитячою онкологією.
 
З 24 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року було зібрано 270 000 гривень та продано 54 000 магнітів, а це означає, що діти вже можуть розраховувати на суму 540 000 гривень. Географія проєкту охоплює всі міста, в яких працюють магазини АЛЛО, магніт також можна придбати на сайті www.allo.ua до 31 січня 2022 року. За перебігом акції можна слідкувати на сайті allo.ua/ua/lapkadolapki.
 
В АЛЛО вражені активністю українців: клієнти та пересічні українці купують магніти, багато публікують фото з магнітами у соціальних мережах. Кожен українець може долучитися до цієї ініціативи та новорічного дива для маленьких українців, які наразі борються з хворобами, адже АЛЛО подвоїть всі кошти, які будуть зібрані від продажу магнітів.
 
Довідка
 
АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами – від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 140 містах України.
 
allo.ua – тицяй що хочеш!
 
«Таблеточки» — благодійний фонд, що понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямами: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий