У Кропивницькому громадська комісія розглянула питання квартирного обліку

19 янв 2022 11:42 293 0 Общество
У Кропивницькому громадська комісія розглянула питання квартирного обліку
 
18 січня під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулося засідання громадської комісії з житлових питань, інформує міська рада у ФБ.
Члени комісії розглянули 5 проєктів рішень виконавчого комітету.
 
Відповідно до заяв та поданих документів комісія рекомендувала виконавчому комітету взяти на квартирний облік шість осіб.  Члени комісії також погодили проєкт рішення про зняття з квартирного обліку чотирьох осіб у зв'язку з поліпшенням житлових умов та шістьох осіб у зв'язку зі смертю, підтримали взяття однієї сім'ї на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів для тимчасового проживання, та взяття на облік однієї особи для одержання кімнати у гуртожитку.
 
Окрім цього під час засідання члени комісії розглянули питання про ліквідацію квартирного обліку на підприємстві УТОГ з прийняттям облікових справ громадян до міської ради та клопотання ЖЕО №2 щодо переоформлення особового рахунку на квартиру та заяви чотирьох громадян з житлових питань. 
Іще одне важливе питання, винесене на розгляд комісії, стосувалося правомірності перебування шести осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на квартирному обліку у позачерговій черзі.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий