Голова облради відсторонив директора регіонального центру розвитку послуг від виконання обов’язків

14 янв 2022 12:00 443 0 Общество
Голова облради відсторонив директора регіонального центру розвитку послуг від виконання обов’язків
 
Голова облради відсторонив директора регіонального центру розвитку послуг і призначив службове розслідування, інформує Кіровоградська обласна рада у ФБ.
 
Голова обласної ради Сергій Шульга відсторонив директора комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг» Ірину Маковей від виконання службових обов‘язків і призначив службове розслідування терміном на 2 місяці. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 13 січня.
 
Згідно з документом, службове розслідування триватиме до 13 березня.
«(…) з метою виявлення причин та умов неналежного виконання службових обов‘язків, перевищення своїх повноважень, що призвело до заподіяння значної матеріальної шкоди підприємству», - йдеться у розпорядженні про причини службового розслідування.
 
Також у документі зазначається, що голова обласної ради призначив виконуючою обов‘язки директора КП «Регіональний центр розвитку послуг» начальника відділу розвитку і маркетингу підприємства Марину Осіпову.
Нагадаємо, торік у КП «Регіональний центр розвитку послуг» відбувся внутрішній аудит, у ході якого виявлено порушень на понад 4 мільйони гривень.
 
Тоді ж постійна комісії обласної ради з питань власності доручила усунути порушення і притягнути до відповідальності винних осіб, а також рекомендувала голові обласної ради Сергію Шульзі оголосити догану директору підприємства - Ірині Маковей. 
Як уже повідомлялося, раніше голова облради Сергій Шульга озвучив сім акцентів у своїй роботі, назвавши серед них прозорий менеджмент. Тоді ж він наголосив, що запровадив аудити на комунальних підприємствах, аби унеможливити на них зловживання та створити умови для ефективної роботи.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий