Скільки правопорушників виявила поліція в період свят?

12 янв 2022 12:26 317 0 Общество
Скільки правопорушників виявила поліція в період свят?
 
У період вихідних та святкових днів правоохоронці виявили і припинили 430 порушень правил дорожнього руху, інформує національна поліція Кіровоградської області у ФБ.
 
Із 6 по 10 січня поліцейські секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів посилили заходи, спрямовані на недопущення дорожньо-транспортних пригод та попередження травмування і загибелі людей.
За результатами проведеної профілактичної роботи було виявлено та задокументовано 430 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.
Серед них: 18 фактів керування транспортним засобом у нетверезому стані(ст. 130 КУпАП), 67 – порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами (ч. 5 ст. 121 КУпАП), 118 – порушення правил обгону та виїзду на смугу зустрічного руху (ст. 122 КУпАП), 101 – керування транспортним засобом без відповідних документів (ст. 126 КУпАП), 5 – порушення правил дорожнього руху пішоходами (ст. 127 КУпАП).
Поліцейські продовжують превентивні заходи з метою запобігання випадкам порушень правил дорожнього руху та зниження аварійності на автошляхах області.
 
За матеріалами
управління превентивної діяльності
поліції Кіровоградської області
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий