На Кіровоградщині потрібні водії

11 янв 2022 10:10 587 0 Экономика
На Кіровоградщині потрібні водії
 
Транспортувальників, водіїв автотранспортних засобів, майстрів з виробництва потребує Світловодський маслосирзавод.
 
Транспортувальників, водіїв автотранспортних засобів, майстрів з виробництва незбираної молочної та кисломолочної продукції підбирали на міні-ярмарку вакансій, що відбувся днями у Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Такі вакансії пропонувало Товариство з обмеженою відповідальністю "Світловодський маслосирзавод".
 
Розпочинаючи міні-ярмарок, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Котова наголосила, що основною метою заходу є оперативний підбір працівників для ТОВ "Світловодський маслосирзавод". Це товариство спеціалізується на виробництві молочної продукції, вершкового масла і твердих сирів. 
 
У свою чергу, представниця підприємства інспектор з кадрів Лілія Метошоп детально ознайомила шукачів роботи з переліком вакантних посад, вимогами до претендентів на вільні робочі місця. Надала вичерпну інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт, а також відповіла на запитання, які цікавили безробітних.
 
- Своїм працівникам підприємство гарантує вчасно виплачену заробітну плату, до того ж передбачені мотиваційні виплати, соціальний пакет. Крім того, забезпечує спецодягом та організовує проїзд до місця роботи, – наголосила Л.Метошоп.
 
Захід пройшов у формі активного спілкування, де шукачі роботи отримали відповіді на запитання, пов’язані з організацією праці.
Безпосереднє спілкування представника роботодавця з безробітними дало ефективний результат: двох осіб запросили на підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях та вирішення питання їхнього працевлаштування. 
Насамкінець фахівчиня міськрайонної філії нагадала присутнім про електронні можливості служби зайнятості, які сприяють у працевлаштуванні.
 
Н. Котова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий