Кропивницький: Як наказали постачальника, який невчасно привіз апаратуру для боротьби з ковідом?

10 янв 2022 16:49 278 0 Общество
Кропивницький: Як наказали постачальника, який невчасно привіз апаратуру для боротьби з ковідом?
 
Постачальник сплатив пеню за зірвані строки поставки апаратури для терапії COVID-19, інформує пресслужба обласної прокуратури.
Прокуратура забезпечила стягнення до бюджету суми пені за невчасно поставлений недобросовісним постачальником товар, призначений для боротьби з COVID-19.
 
Обласна прокуратура, за результатами опрацювання відкритих джерел інформації, зокрема офіційного вебпорталу «PROZORRO» встановили, що обласний заклад охорони здоров’я проввів закупівлю апаратури для радіотерапії та механотерапії, яку призначено для боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.
 
Разом з цим, за наслідками виконання укладеного договору, постачальник спонукав лікувальний заклад укласти додаткову угоду на продовження строку поставки. Не зважаючи на це, медичну апаратуру все одно поставлено з порушенням строку більш, ніж на два тижні.
В результаті лікувальний заклад був позбавлений можливості своєчасно використовувати апаратуру, в якій, під час епідемії, мав гостру потребу.
 
Тільки за втручання прокуратури недобросовісним постачальником в рамках досудового врегулювання спору сплачено на користь бюджету суму пені (24 тис грн) за невчасно поставлений товар.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий