Кропивницький: Міська влада нагадує, куди потрібно вивозити сніг

30 дек 2021 12:36 254 0 Общество
Кропивницький: Міська влада нагадує, куди потрібно вивозити сніг
 
Прибраний з території Кропивницького сніг необхідно вивозити на визначені майданчики для його складування, інформує міська рада у ФБ.
 
Потужний снігопад і хуртовина, які накрили Кропивницький в ніч з 27 на 28 грудня, додали клопотів не лише комунальникам. Перед власниками та балансоутримувачами підприємств, установ, організацій та приватних домоволодінь теж постала необхідність виконувати розчищення і вивезення снігу.
 
- Згідно із протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 січня 2018 року, у Кропивницькому визначені місця складування снігу, - повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко. - Наголошую, що дані локації призначені лише для чистого снігу, туди категорично забороняється вивозити побутові відходи, будівельне сміття тощо.
 
Як повідомив Сергій Коваленко, місцями для складування снігу на правобережжі Інгулу є майданчики між вулицями Каховською та Глиняною і на Київський (район міського дитячого пляжу), на лівому березі — парк Космонавтів (вулиця Київська). 
Також для цього визначені локації на вулиці Садовій (парк Перемоги у районі телецентру) і на території недобудованих злітної смуги на Новомиколаївці та полігону сміттєвих відходів на Завадівці. 
 
Роботи по накопиченню снігу на визначених майданчиках координує комунальне підприємство “Універсал-2005”.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий