Кіровоградщина: У місцях несвободи для затриманих відремонтували кілька кімнат

29 дек 2021 11:32 456 0 Общество
Кіровоградщина: У місцях несвободи для затриманих відремонтували кілька кімнат
 
Недопущення порушень прав людини у місцях несвободи – прокуратура ініціює посилення роботи, інформує пресслужба обласної прокуратури.
 
У Кіровоградській обласній прокуратурі відбулася оперативна нарада з питань дотримання конституційних прав громадян в місцях несвободи.
 
Її учасники погодили спільні заходи для посилення взаємодії органів прокуратури, регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини, органів поліції та виправних установ області задля протидії порушенню прав затриманих та ув’язнених осіб.
Присутні на заході наголосили на необхідності забезпечення належних умов тримання осіб у спецустановах поліції та у приміщеннях судів. 
 
Відзначено, що поточного року, в тому числі за ініціативи прокуратури, в цьому напрямі зроблено впевнені кроки. Зокрема, відремонтовали 9 кімнат для затриманих, у двох ізоляторах встановили сучасну систему відеоконтролю для дотримання прав людини з моменту доставлення, провели ремонтні роботи у ряді кімнат для підсудних. Проте питання створення належних матеріально-побутових умов у місцях несвободи залишається проблемним, як і питання дотримання конституційних прав в’язнів на належну медичну допомогу.
 
Також предметом обговорення були заходи, направлені на забезпечення належної взаємодії відповідних органів та служб для оперативного виявлення порушення конституційних прав громадян у спеціальних установах та превентивні кроки до недопущення таких порушень.
 
ФОТО умовне
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий