В Україні достатньо газу для населення і промисловості

22 дек 2021 17:36 363 0 Экономика
В Україні достатньо газу для населення і промисловості
 
В українських сховищах достатньо запасів газу, щоб населення і промисловість стабільно пройшли цей опалюваний сезон.
 
Завдання Уряду — захистити громадян від різких коливань цін на газ і забезпечити стабільність проходження опалювального сезону. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.
 
Глава Уряду підкреслив, що тарифи й ціни на енергоносії зафіксовані на весь опалювальний сезон. Так, ціни на газ та електроенергію, на тепло й гарячу воду залишатимуться незмінними.
 
Очільник Уряду також відзначив, що опалювальний сезон розпочався вчасно, а мешканці України забезпечені світлом і теплом.
 
- Планів віялових відключень на сьогодні не існує. Будь-які відключення, які мають місце, — це ремонтні роботи, переважно у зв’язку з погодними умовами або з технічною необхідністю, — зауважив Денис Шмигаль.
 
Прем’єр-міністр підкреслив, що в українських сховищах достатньо запасів газу, щоб населення і промисловість стабільно пройшли цей опалюваний сезон.
 
- Ми маємо розуміння, як будемо рухатися в наступні роки, як будемо підвищувати енергонезалежність України. На сьогодні підписано десяток угод про розподіл продукції майже на 10 млрд доларів інвестицій, які будуть забезпечувати підняття видобутку українського газу на 5% і більше щороку. Це в свою чергу забезпечить зниження цін на газ для населення й для української промисловості, — зазначив очільник Уряду.
 
Як зауважив Денис Шмигаль, Уряд також працює над підвищенням видобутку вугілля українськими шахтами та збільшенням його імпорту у зимовий період. Ці кроки забезпечують постачання 2-2,3 млн тонн вугілля щомісяця за потреби 1,7-1,9 млн тонн.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий