У Кропивницькому визначилися найсильніші тенісисти міста

• 21 груд. 2021 09:40
  • 572
    • Новина У Кропивницькому визначилися найсильніші тенісисти міста Ранкове місто. Кропивницький

Упродовж трьох днів, із 17 по 19 грудня в Кропивницькій КДЮСШ № 3 тривав відкрий чемпіонат міста Кропивницького з тенісу настільного, інформує міська рада у ФБ.
    У турнірі взяли участь 30 спортсменів. Серед чоловіків перемогу святкував Олександр Редозубов, друге місце посів Микита Галінус, бронзовим призером став Ярослав Гуца. Серед жінок золоту медаль завоювала Марія Мішуровська, срібна нагорода в активі Олександри Теренчук, третє місце посіла Ірина Донець.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями, кубками від управління молоді та спорту Кропивницької міської ради і федерації настільного тенісу.