Чи можна робити щеплення від коронавірусу онкохворим?

3 дек 2021 11:03 357 0 Медицина
Чи можна робити щеплення від коронавірусу онкохворим?
 
У Кіровоградській ОДА роз’яснили чи можна робити щеплення від коронавірусу онкохворим.
 
Учора, 2 грудня, під час брифінгу в Кіровоградській ОДА директор департаменту охорони здоров’я області Олег Рибальченко та головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук роз’яснили, чи можна вакцинуватись онкохворим та людям із цукровим діабетом від коронавірусу. 
 
- Люди, які мають онкологічні хвороби, цукровий діабет, ендокринні захворювання перебувають у групі ризику захворювання на коронавірус, і ми віддаємо їм пріоритет в імунізації. Адже коли аналізуємо летальні випадки, бачимо, що часто, на жаль, помирають люди з цукровим діабетом, через ускладнення основного захворювання, які спричиняє коронавірус, - сказала Надія Оперчук.
 
За її словами, в області досить велика кількість людей з онкологічними або ж хронічними хворобами отримують імунізацію від COVID-19, порадившись зі своїм лікарем. 
 
Як додав Олег Рибальченко, онокологічне захворювання не є протипоказом для отримання щеплення, при цьому кожен має порадитись зі своїм лікарем, який визначить стан пацієнта.
 
- Все залежить від того, на якому етапі лікування наразі перебуває людина, чи наразі отримує хіміопрепарати, чи інші засоби, які пригнічують імунітет, тому консультація з лікарем потрібна для того, аби визначити, чи саме зараз слушно провести вакцинацію, - сказав Олег Рибальченко.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий