Кіровоградщина: Завершується ремонт доріг місцевого значення

2 дек 2021 16:05 406 0 Общество
Кіровоградщина: Завершується ремонт доріг місцевого значення
 
«Велике будівництво» на Кіровоградщині: Ремонт доріг загального користування місцевого значення – на завершальному етапі, інформує ОДА у ФБ.
 
Цьогоріч на 33 дорогах загального користування місцевого значення виконувалися ремонтні роботи, які нині перебувають на завершальній стадії. Про це під час тематичного брифінгу повідомила заступниця директора із загальних питань ДП "Агентство місцевих доріг" Євгенія Гончаренко. 
 
- Із 33 об’єктів 18 - були охоплені капітальним ремонтом, 15 – поточним середнім ремонтом. Станом на 1 грудня роботи завершені на 23 автошляхах загального користування місцевого значення. Наразі роботи тривають на 10 дорожніх об’єктах. Вже влаштовано більше 67 км. покриття, що складає 99,7% від запланованих, - пояснила Євгенія Гончаренко. 
 
Вона додала, що ДП "Агентство місцевих доріг" виступає замовником ремонтних робіт по 28 дорожнім об’єктам. Станом на вчора виконувалися будівельні роботи на 7 з них, зокрема, велися роботи з реконструкції 1 об’єкта, 4 – капітального ремонту штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, ще на двох виконується поточний середній ремонт. Нині на цих дорогах влаштовано 59, 91 км. покриття, що складає 99,6% від запланованих в цьому році.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий