У Кропивницькому мають з’являтися додаткові пункти вакцинації

29 нояб 2021 13:05 336 0 Медицина
У Кропивницькому мають з’являтися додаткові пункти вакцинації
 
Відкривати нові пункти вакцинації від коронавірусу у Кропивницькому та агітувати містян робити щеплення - таке завдання поставив перед управлінням охорони здоров’я міської ради міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 29 листопада. Про це інформує міська рада у ФБ.
 
Щоденна статистика з наповнення головної «ковідної» бази – відділення Центральної міської лікарні на Валах свідчить про те, що кількість хворих не зменшується, ситуація залишається складною, а тому кампанія з організації масового щеплення Кропивничан залишається надзвичайно актуальною.
 
- Відкриття додаткових Центрів масової вакцинації - це не для кількості і для звітів, а для того, щоб було зручно і комфортно людям. Була необхідність в “Епіцентрі” – зробили. Якщо треба в інших торговельних мережах – будь ласка, відкривайте, - наголосив Андрій Райкович. 
 
Міський голова доручив також начальнику управління охорони здоров’я Оксані Макарук підготувати до наступної апаратної нараду повну інформацію про нововиявлений штамм коронавірусу.
 
У свою чергу, Оксана Макарук проінформувала про початок роботи Центру масової вакцинації у прміщенні торгівельного центру «Велмарт» за адресою: вул. Юрія Коваленка, 2а. Він розпочне приймати пацієнтів із 1 грудня і працюватиме від 09.00 до 18.00 годин щоденно.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий