У Кропивницькому презентують документальний фільм про домашнє насильство

23 нояб 2021 14:03 124 0 Общество
У Кропивницькому презентують документальний фільм про домашнє насильство
 
Демонстрація документального фільму «Розірви коло» відбудеться у Кропивницькому в кінотеатрі «Портал» 1 грудня, інформує міська рада у ФБ.
 
Стрічка розповідає про життєвий шлях постраждалих від домашнього насильства. Початок сеансу – о 18.30. Вхід вільний.
 
Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.
 
Головні героїні стрічки — дві жінки різного віку, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Авторкою ідеї фільму є почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна.
 
Зняла фільм одна з найяскравіших молодих режисерок країни - Єлизавета Сміт. Продюсеркою стрічки виступила Ольга Бесхмельниціна.  
Її професійна кар’єра у продюсуванні триває вже близько 10 років. Серед найвідоміших фільмів, з якими працювала Ольга — «Стоп-Земля» Катерини Горностай («Кришталевий Ведмідь» на Берлінале у 2021 році), документальний фільм «Земля Івана» Андрія Лисецького (у 2021 році здобу головний приз конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-го Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA, переможець Національного конкурсу Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs).
 
Показ відбувається в межах інформаційної кампанії «Розірви коло» – частини масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення із протидії та запобігання домашнього і гендерно зумовленого насильства в Україні. Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий