Як громадськість бореться з розповсюдженням наркотиків?

15 нояб 2021 10:15 336 0 Общество
Як громадськість бореться з розповсюдженням наркотиків?
 
Поліцейські разом з громадськістю провели акцію з протидії розповсюдженню наркотиків, інформує у фБ Поліція Кіровоградської області.
 
До участі у заході долучилися працівники підрозділу ювенальної превенції, управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області, дільничні офіцери поліції та представники громадських організацій.
 
На території обласного центру правоохоронці разом із небайдужими громадянами зафарбовували на об’єктах інфраструктури написи з рекламою продажу наркотиків і «психотропів» через інтернет-ресурси.
  
Поліцейські зазначають, що проведення подібних акцій сприяє об’єднанню зусиль всього суспільства у протидії наркозлочинам та захисту зокрема молоді від втягнення у протиправну діяльність.
 
Нагадаємо, інформацію про кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин та про осіб, причетних до їх скоєння, можна повідомити на «гарячу лінію» 050-248-85-81 або за номером «102», з допомогою чат-боту http://t.me/AntiDrugKrop_Bot, або в особисті повідомлення адміністратору групи комунікації поліції та громади «Безпечне місто» у месенджері «Телеграм» - https://t.me/joinchat/WFDNMUScH-N3C2iL 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий