Кропивницькі аграрії можуть отримати субсидію на вирощування гречки

10 нояб 2021 17:04 348 0 Экономика
Кропивницькі аграрії можуть отримати субсидію на вирощування гречки
 
Кропивницькі аграрії мають можливість отримати фінансову підтримку від держави, інформує міська рада у ФБ.
 
Постановою Кабінету Міністрів України № 886 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь.
 
Як повідомила директор департаменту з питань економічного розвитку Ніна Рахуба, підтримкою держави можуть скористатися сільськогосподарські товаровиробники-юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми власності та фізичні особи-підприємці. 
 
- Субсидія надається на безповоротній основі в межах призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, в розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалася гречка, - повідомила посадовиця. - Просимо вчасно, до 15 листопада, подавати документи на отримання зазначеної субсидії.
 
Звертатися слід до обласної комісії з питань державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, яка розташована за адресою: м. Кропивницький, вулиця Тараса Карпи, 84, департамент агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації, (0522) 24 63 06, harchova@apk.kr-admin.gov.ua. 
 
Форми відповідних документів можна знайти за посиланням  https://minagro.gov.ua/.../subsidiya-na-1-gektar-grechki...
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий