У Кропивницькому переглядають мінімальну вартість оренди нерухомого майна

9 нояб 2021 11:01 182 0 Экономика
У Кропивницькому переглядають мінімальну вартість оренди нерухомого майна
 
Проєкт рішення щодо встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб розглянули депутати міської ради - члени постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики учора, 8 листопада. Про це інформує міська рада у ФБ.
 
Участь у роботі комісії взяв секретар міської ради Олег Колюка.
 
У проєкті рішення, зокрема, йдеться, що мінімальна місячна вартість 1 м² загальної площі для некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб встановлюється на рівні 14 грн. 70 коп.; для провадження виробничої діяльності — 29 грн. 40 коп.; і для іншої комерційної діяльності — 44 грн. 10 коп.
 
Проєкт рішення ще буде виноситися для погодження на розгляд виконавчого комітету міської ради. 
 
Разом з тим, бюджетна комісія погодила низку рішень щодо фінансових уточнень для низки програм соціального спрямування, зокрема про додаткову потребу в коштах для галузі охорони здоров'я, про внесення змін по Програмі розвитку місцевого електронного урядування та по Програмі запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків і підтримали затвердження Програми територіальної оборони та підтримання постійної мобілізаційної готовності міста Кропивницького на 2022-2024 роки.
 
Окрім цього, члени комісії заслухали звіт про виконання бюджету Кропивницької міської територіальної громади за 9 місяців поточного року, який представила начальниця фінансового управління міської ради Любов Бочкова.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий