У Кропивницькому відкрили завод "Пінопласт Центр" (ФОТО)

7 нояб 2021 08:55 486 0 Экономика
У Кропивницькому відкрили завод "Пінопласт Центр" (ФОТО)
 
Марія Чорна завтала на відкриття нового заводу, інфлрмує ОДА у ФБ.
 
Учора, 6 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна відвідала відкриття заводу з виготовлення пінопласту ТОВ "Пінопласт Центр" в Кропивницькому.
 
На підприємстві будуть виготовлятися пінопластові плити для утеплення житлових та промислових будівель. За умов виходу завду на повну потужність планується створення 120 робочих місць. Наразі працевлаштовано 40 осіб.
 
- Прибуткова робота такого підприємства дуже позитивна подія для області: це – створення нових робочих місць, податки до бюджетів усіх, зниження рівня безробіття в області. Знаємо, що є і багато проблем, вирішення яких потребує втручання місцевих, а можливо і центральних органів виконавчої влади. Наразі ми намагаємося зробити все можливе для підвищення інвестиційної привабливості підприємств та області в цілому і всіляко підтримувати підприємців, які працюють в цьому напрямку, - сказала Марія Чорна. 
 
На заході очільниця області разом з власниками підприємства Романом Волковим та Павлом Волковим ознайомились із зонами спінювання, формування та відстоювання блоків, а також місцями порізки і пакування та символічно дали старт запуску виробництва.
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий