Кропивницькі плавчині привезли медалі з чемпіонату України

• 5 лист. 2021 12:35
  • 726
    • Новина Кропивницькі плавчині привезли медалі з чемпіонату України Ранкове місто. Кропивницький

Урожай нагород зібрали кропивницькі плавчині з вадами слуху на чемпіонаті України в Миколаєві, інформує міська рада.

У Миколаєві відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з порушенням слуху. Вікова категорія учасників — молодь та дорослі спортсмени. Змагання проходили упродовж 4 днів, із 31 жовтня по 3 листопада.

Кропивницький на змаганнях успішно представили вихованці КДЮСШ № 1.

Так, Ірина Терещенко зайняла перше місце п'єдесталу одразу в кількох стилях -  50 м брас, 200 м комплексне плавання, 100 м вільний стиль, 400 м комплексне плавання, а 50-метрівку батерфляєм вона пропливла другою.

Вдалими були змагання і ще для однієї кропивницької плавчині. Дар'я Тарасенко завоювала перші місця у 400 м і 200 м вільним стилем та у 50 м батерфляєм. А  на стометрівці вільним стилем вона була другою, стометрівку батерфляєм подолала третьою.

Наші спортсменки вибороли срібні медалі і у естафетах: комбінованій та вільним стилем. Тренує вихованок Олена Кузніцова.