Безробітні Кіровоградщини мають змогу вивчитись на слюсаря з ремонту авто

4 нояб 2021 17:09 248 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини мають змогу вивчитись на слюсаря з ремонту авто
 
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це робітник, який здійснює всі види ремонту й технічного обслуговування автомобільного транспорту.
 
Популярність та престижність цієї професії в Україні постійно зростає. Основні операції, які виконує слюсар: розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів та вузлів автомобілів різних марок.
 
8 листопада поточного року, на базі Луганського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Курс навчання триватиме 5 міс. Фактична адреса навчального закладу – м. Сєвєродонецьк.
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна загальна середня освіта,
  • вік особи не менше 18 років,
  • медична довідка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені.
 
За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
 
Більше про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou
 
Відділ організації профнавчання 
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий