Кропивницький: Кого з викладачів нагородять до 100-річчя педагогічного університету?

21 окт 2021 17:45 437 0 Общество
Кропивницький: Кого з викладачів нагородять до 100-річчя педагогічного університету?
 
Комісія з питань нагородження визначилася з кандидатами на міські нагороди, інформує міська рада у ФБ.
 
Сьогодні, 21 жовтня, в Кропивницькій міській раді відбулося засідання комісії з питань нагородження, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Світлани Балакірєвої.
 
 
На порядку денному – обговорення кандидатур для відзначення міськими нагородами з нагоди Дня працівника соціальної сфери та 100-річчя від дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
 
Під час засідання комісії професійні досягнення своїх колег, кандидатів на відзнаки міської ради, представляла проректор з науково-педагогічної роботи ЦДПУ ім. В.Винниченка Ірина Козир. Це знані викладачі педуніверситету не лише в нашій області, а й далеко за її межами, які віддали десятки років свого життя професії, науковій роботі та вихованню молодого покоління. Сумнівів у членів комісії щодо досягнень не виникало, відтак, за результатами розгляду відомостей про претендентів, комісія рекомендувала нагородити відзнаками Кропивницької міської ради та виконавчого комітету „За заслуги” ІІ ступеня:
Бондаренка Сергія, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, кандидата педагогічних наук,
Волкова Юрія, професора кафедри математики, інформатики, економіки та методик їхнього навчання, доктора фізико-математичних наук,
Крижанівську Ольгу, доцента кафедри української мови та журналістики, кандидата філологічних наук.
Почесними грамотами Кропивницької міської ради та виконавчого комітету комісія рекомендує нагородити:
Горську Галину, доцента кафедри психології, кандидата психологічних наук,
Паращук Валентину, доцента кафедри германських мов та методик їхнього навчання, кандидата філологічних наук,
Філоретову Ларису, в.о. декана факультету історії, бізнес-освіти та права, кандидата історичних наук,
Черкасова Володимира, професора кафедри мистецької освіти, доктора педагогічних наук.
 
За словами Ірини Козир, урочистості з нагоди 100-річчя від дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка планують провести у листопаді, якщо дозволить епідеміологічна ситуація.
 
Світлана Балакірєва підкреслила, наскільки вагоме значення має для всього регіону педагогічний вуз та ще й з такою славною віковою історією. Керуюча справами виконавчого комітету міської ради сама закінчувала педуніверситет ім. В.Винниченка, тоді іще інститут ім. О.Пушкіна.
 
- Надзвичайно цінно, що університет зберігає і примножує свої традиції, що там працюють люди вірні професії і покликанню, які намагаються зберігати високий рівень і статус закладу, - наголошує Світалана Балакірєва.
 
Також члени комісії прийняли рішення рекомендувати нагородити Почесною грамотою Кропивницької міської ради та виконавчого комітету з нагоди Дня працівника соціальної сфери Щуку Ольгу, головного спеціаліста відділу з прийому громадян управління соціального захисту населення Подільського району департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради, яка працює у цій сфері уже 17 років.
 
У чому тернопільські школи "продвинутіші", ніж наші?
https://www.ugorod.kr.ua/news/2021-10-21-85248.html
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий