ГО "Лада" започаткувала проєкт підтримки для молодих батьків

21 окт 2021 15:36 303 0 Общество
ГО "Лада" започаткувала проєкт підтримки для молодих батьків
 
Громадська організація підтримки вагітності та материнства «ЛАДА» започаткувала  проєкт «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів», інформує Кропивницька міська рада у ФБ.
 
Громадською організацією підтримки вагітності та материнства «ЛАДА» започатковано проєкт «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів», в рамках якого кожна родина з села, селища або міста, яка має новонароджену дитину, може зателефонувати на телефон «Гарячої лінії підтримки батьків після пологів» й отримати відповіді на запитання в таких сферах:
 
  • післяпологове відновлення жінки (ендокринологія; гінекологія);
  • психологія;
  • догляд за немовлям;
  • материнство і COVID-19;
  • грудне вигодовування;
  • сон немовляти;
  • перші документи дитини та соціальні виплати тощо.
 
Метою проєкту є створення можливості отримання безконтактної, безпечної, безкоштовної підтримки й допомоги для батьків після пологів, щоб забезпечити здорове, активне материнство й батьківство.
 
Гаряча лінія підтримки батьків після пологів розрахована на обох батьків та інших родичів, які піклуються про жінку та дитину в післяпологовий період. Також, на Гарячу лінію можуть зателефонувати й майбутні батьки та матері, щоб дізнатися наперед про післяпологовий період. 
Проєкт підтримано в межах конкурсу «Швидка необхідна підтримка» у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 
 
Лінія працює з понеділка по п’ятницю, з 9.00 — 19.00 год., та в суботу, з 9.00 — 16.00 год. За номером  0 800 500 313. 
Також на гарячу лінію можна звернутися в соціальних мережах та на офіційному сайті громадської організації за адресами: https://www.facebook.com/GOkpvmLada, https://www.instagram.com/go.lada, https://golada.org
https://t.me/GO_LadaBot - Телеграм-бот підтримки мами після пологів
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий