Рибогосподарську компанію змусили повернути водосховище державі

19 окт 2021 19:11 261 0 Общество
Рибогосподарську компанію змусили повернути водосховище державі
 
Кіровоградська обласна прокуратура повернула державі водосховище та прилеглі землі загальною вартістю 351 млн грн., інформує пресслужба обласної прокуратури.
 
Олександрійська окружна прокуратура в судовому порядку зобов’язала рибогосподарську компанію повернути з протиправного користування Іскрівське водосховище разом з самовільно зайнятими земельними ділянками водного фонду, загальною площею 723 га, вартістю 351 млн грн.
 
Підставою звернення до суду стало те, що, починаючи з кінця 2019 року, підприємство без наявності будь-яких правовстановлюючих документів здійснювало використання даного водного об’єкту у своїй господарській діяльності з метою риборозведення та вилову риби.
 
Відзначимо, що поскільки Іскрівське водосховище використовується для забезпечення централізованим питним водопостачанням абонентів міста Жовті Води й прилеглих до нього селищ, воно взагалі не підлягає передачі у користування для рибогосподарських потреб.
Господарський суд Кіровоградської області  повністю погодився з доводами прокуратури та своїм рішенням зобов’язав товариство повернути з протиправного користування означений водний об’єкт.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий