У Кропивницькому молоді художники представили пейзажі, написані на Івано-Франківщині

18 окт 2021 09:45 321 0 Культура
У Кропивницькому молоді художники представили пейзажі, написані на Івано-Франківщині
 
У Кропивницькому у музеї Осмьоркіна відбулася віртуальна виставка «Пленерний дебют», інформує міська рада.
 
В художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулася презентація віртуальної виставки творів студентів кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ імені Володимира Винниченка «Пленерний дебют». Захід пройшов в рамках музейного молодіжного артпроєкту «Нова генерація».   
 
 
Ініціатором та куратором виставки стала старший викладач кафедри Лариса Кулініч. Студентки другого курсу Ніка Сваткова, Дар’я Косяк та Діана Самонова продемонстрували творчі роботи, виконані ними в техніці акварелі та малюнку олівцем під час навчальної пленерної практики, яка влітку проходила у Ворохті, що на Івано-Франківщині. 
 
- Пленер на першому курсі – досвід роботи в умовах природи, яка постійно змінюється, перетворюється… Це опанування акварельними прийомами письма, колористичні пошуки. Перші спроби вирішення однієї з головних задач пленерного живопису – передача стану освітлення в пейзажі, відтворення глибини простору. Тому одним з навчальних завдань стало зображення одного мотиву кілька разів у різний час доби, за різних погодних умов, - повідомила Лариса Кулініч.   
 
З вітальним словом виступила директор музею Віта Чернова, яка вручила завідувачці кафедри мистецької освіти Тетяні Стрітьєвич подяку за активну участь в проведенні спільних культурно-мистецьких і науково-просвітницьких заходів.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий