Кропивницькі борці здобули перемогу на турнірі пам’яті Івана Піддубного

• 13 жовт. 2021 18:03
  • 610
    • Новина Кропивницькі борці здобули перемогу на турнірі пам’яті Івана Піддубного Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницькі борці стали переможцями престижного турніру пам’яті Івана Піддубного, інформує міська рада.

У селищі Чорнобай на Черкащині відбувся міжобласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений 150-річчю від дня народження Івана Піддубного. У змаганнях взяли участь 90 юних спортсменів із Черкаської, Полтавської, Кіровоградської областей та міста Києва.
    Вихованець КДЮСШ № 3 Кропивницької міської ради Дмитро Костенко завоював золоту медаль у ваговій категорії до 85 кг. Його одноклубник Михайло Гаращенко посів друге місце, а Данило Зубрицький і Владислав Урсалов стали бронзовими призерами змагань.

Тренують кропивницьких борців Вікторія Ковпан і Микола Горбань.