Кропивницький боксер виборов «срібло» на турнірі у Чернігові

• 13 жовт. 2021 09:52
  • 547
    • Новина Кропивницький боксер виборов «срібло» на турнірі у Чернігові Ранкове місто. Кропивницький

Юні кропивницькі боксери вдало виступили на змаганнях всеукраїнського рівня, інформує міська рада.

Минулого тижня кропивницькі боксери вкотре продемонстрували високий мотиваційний рівень та відмінну фізичну підготовленість.
    Так, із 05 по 09 жовтня в Харкові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» серед юнаків 2007-2008 років народження. Вихованець Кропивницької КДЮСШ № 1 Кирил Платонов завоював срібну медаль у ваговій категорії до 90 кілограмів, а його одноклубники Іван Сніжко, Самвел Захарян і Максим Резінкін стали бронзовими призерами.

А 07-10 жовтня Чернігів зустрічав учасників Х традиційного міського турніру «Король рингу: Чернігів відкритий для світу». Змагання зібрали 320 спортсменів з різних куточків України. Попри значну конкуренцію представник КДЮСШ № 1 Владислав Стась у своїй ваговій категорії виборов «срібло».