Безробітні Кіровоградщини можуть навчитися токарській справі

12 окт 2021 14:36 234 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть навчитися токарській справі
 
Професія токаря – одна з найбільш розповсюджених професій металообробки, яка використовується в механічних, інструментальних і ремонтно-механічних цехах підприємств машинобудування, суднобудування, авіабудування, приладобудування; в ремонтних цехах сільського господарства, транспорту, зв’язку, на будівництві.
 
З метою підготовки висококваліфікованих працівників цієї професії за сприяння обласного центру зайнятості 19 жовтня поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян. Курс навчання триватиме 8,8 міс.
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • базова/неповна базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
 
Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий