"Яскраві барви" представила Людмила Кривенко у бібліотеці Чижевського

11 окт 2021 17:03 269 0 Культура
"Яскраві барви" представила Людмила Кривенко у бібліотеці Чижевського
 
У Кропивницькому у відділі мистецтв ОУНБ імені Дмитра Чижевського відкрилась виставка «Ще не осінь» майстра клаптикового шитва (печворка) Людмили Кривенко.
 
Два роки шанувальники творчості майстрині чекали на її персональну виставку. «Ці два роки для мене були нелегкими. Але весь цей смуток поборений красою світу, оптимізмом, радістю. Краса – мій порятунок…» - зізналася Людмила Іванівна.
 
І дійсно, всі ці роки Людмила Іванівна творила, вдосконалювала свою техніку, пробувала щось нове. «Мені стало цікаво, як з клаптика і нитки зробити скло, як зробити сир з великими дірками, краплі роси на квітах…» - розповіла мисткиня.
 
 
На виставці представлені понад 40 робіт, які виконані у техніках живописного і графічного печворку: арт-квілту, крейзі, клаптикового шитва, художнього стебкування. Також експозицію доповнюють декоративні панно, ковдри для дітей, сумки.
 
Привітати майстриню та висловити слова захоплення прийшли її друзі, рідні, колеги. Безліч теплих і щирих слів лунало в цей день на адресу Людмили Іванівни.
 
І вже традиційно на відкритті вернісажу винуватиця свята приготувала подарунки для гостей, які розіграли в лотерею.
 
Запрошуємо всіх охочих до відділу мистецтв переглянути дивовижну виставку Людмили Кривенко «Ще не осінь».
 
Тетяна Познякова,
відділ мистецтв
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий