ВР виділяє 282 мільйонів на житло захисникам-переселенцям

11 окт 2021 16:09 384 0 АТО
ВР виділяє 282 мільйонів на житло захисникам-переселенцям
 
Верховна Рада прийняла законопроект про виділення 282 млн грн на житло для захисників-переселенців, інформує Урядовий портал.
 
Верховна Рада України  8 жовтня прийняла у другому читанні та в цілому проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проектів» (№6052)
 
Він передбачає збільшення видатків на 282 мільйони гривень Міністерству у справах ветеранів України на грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. «За» дане рішення проголосували 256 народних депутатів.
 
Також 4 мільйони гривень буде спрямоване на виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення учасникам Революції Гідності та членам їхніх сімей.
 
- Сьогодні Парламент нас підтримав, і 282 млн грн будуть виділені Мінветеранів для перерахування субвенцій у регіони. Таким чином, ще 220 родин українських захисників-переселенців отримають грошову компенсацію за втрачене житло і зможуть придбати собі квартири. А це значить, що цього року ми надамо квартири більшій кількості осіб, ніж за всі попередні роки, - наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.
 
Вона також підкреслила, що Мінветеранів наразі працює над створенням дієвих механізмів залучення додаткових коштів для реалізації ветеранських програм, зокрема – завдяки створеній державній установі Український ветеранський фонд, який запрацює з 2022 року. Він дасть змогу значно розширити спектр можливостей фінансування ветеранських програм, додасть прозорості всім процедурам.
 
Нагадаємо, Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та радниця Міністра Ольга Данилова взяли участь у робочій зустрічі з керівництвом Комітету ВРУ з питань бюджету, під час якої обговорювалися пріоритетні напрями реалізації ветеранської політики. Зокрема, йшлося про фінансування програм відповідно урядових постанов 280 (про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України), 719 (про забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їхніх сімей), 214 (про забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей).
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий