Кропивницький: Які соціальні проєкти беруть участь у конкурсі?

8 окт 2021 12:06 227 0 Общество
Кропивницький: Які соціальні проєкти беруть участь у конкурсі?
 
У Кропивницькій міській раді відібрали чотири проєкти для участі у конкурсі соціальної спрямованості, інформує міська рада у ФБ.
 
Учора, 7 жовтня, заступник Кропивницького міського голови Сергій Колодяжний провів засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості. 
 
На конкурс подалися 4 громадські організації, однак три із них порушили терміни, визначені регламентом, що й викликало палку дискусію серед членів комісії. Після детального обговорення члени комісії дійшли згоди та допустити всі громадські організації до участі в конкурсі.
 
Це, зокрема, ГО “Кропивницька міська організація Української спілки ветеранів Афганістану” з проєктом “Ветерани. Молодь. Майбутнє”, ГО “Кропивницьке міське товариство політичних в'язнів і репресованих“ – з проєктом“ Історична пам'ять і соціальний захист колишніх політв'язнів і репресованих”, ГО “Кропивницька міська організація інвалідів “Сила духу” – з проєктом “Соціальний захист та реабілітація осіб з обмеженими фізичними можливостями та особливими потребами” і  ГО “Фонд правового та соціального захисту ветеранів війни” – з проєктом “Спортивними досягненнями вшануймо героїв”.
 
На наступному етапі конкурсу громадські організації публічно представлять власні проєкти. Після оцінювання їх членами комісії вже на третьому етапі буде сформовано рейтинг і визначено проєкти, реалізація яких здійснюватиметься у співфінансуванні з міського бюджету.
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий