Яку стипендію виплачуватимуть найкращім спортсменам і тренерам Кропивницького?

4 окт 2021 16:34 322 0 Спорт
Яку стипендію виплачуватимуть найкращім спортсменам і тренерам Кропивницького?
 
На сайті Кропивницької міської ради опублікований проєкт рішення Про затвердження Положення про призначення щорічної міської стипендії кращим спортсменам і матеріального заохочення тренерам м. Кропивницького в новій редакції. 
 
У проєкті йдеться: "Управлінню молоді та спорту Кропивницької міської ради забезпечити виплату щорічної міської стипендії кращим спортсменам і матеріального заохочення тренерам м. Кропивницького відповідно до Положення за рахунок
коштів, передбачених у міському бюджеті на фінансування Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Кропивницькому на 2021 - 2024 роки, затвердженої рішенням Кропивницької міської ради від 02 лютого 2021 року № 87.
 
 
II. Умови призначення стипендії та матеріального заохочення
 
2.1. Щорічна міська стипендія та матеріальне заохочення призначаються за підсумками виступів та результатами спортивних досягнень на офіційних змаганнях: Олімпійські ігри, Юнацькі Олімпійські ігри, Європейські ігри, Всесвітні ігри, Універсіади, чемпіонати і кубки світу, Європи та України.
2.2. Стипендія та матеріальне заохочення призначаються за високі спортивні досягнення в індивідуальних видах спорту.
2.3. Стипендія призначається спортсменам, які є громадянами України та в рік виплати стипендії виступали за місто Кропивницький.
2.4. Щороку, починаючи з 2021 року, стипендія і матеріальне заохочення призначаються за такими номінаціями та в розмірі:
 
5 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту – по 5000 грн; тренери, які підготували 5 кращих спортсменів з олімпійських видів
спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 4000 грн;
 
5 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту – по 4000 грн; тренери, які підготували 5 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 3500 грн;
 
5 кращих спортсменів (юніори) з видів спорту – по 4000 грн; тренери, які підготували 5 кращих спортсменів (юніори) з видів спорту
(один тренер на одного спортсмена), – по 3500 грн;
 
5 кращих спортсменів (юнаки та дівчата) з видів спорту – по 3500 грн; тренери, які підготували 5 кращих спортсменів (юнаки та дівчата) з видів спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 2500 грн.
 
 
ФОТО умовне
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий