Україна вперше братиме участь у найбільшій ІТ-конференції світу

1 окт 2021 17:05 152 0 Политика
Україна вперше братиме участь у найбільшій ІТ-конференції світу
 
Цого року Україна вперше буде офіційно представлена на одній із найбільших подій у світі технологій — Web Summit. Конференція відбудеться з 1 по 4 листопада в Лісабоні, інформує Урядовий портал.
 
- Україна — потужний IT-хаб в Європі. Нам є що запропонувати іншим країнам — цифрові послуги, інноваційні проекти та розвинута ІТ-індустрія. Вперше представимо Україну на конференції такого масштабу, де презентуємо наші досягнення. Участь у Web Summit дозволить розповісти світу про нашу IT-екосистему, залучити іноземних інвесторів та загалом позитивно вплине на імідж України як ІТ-держави, — зазначив Віце-прем'єр-міністр України — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
 
2 листопада українські компанії презентуватимуть технологічну екосистему держави, а Михайло Федоров на одному з майданчиків Web Summit розповість про досягнення цифровізації в Україні за останні два роки, презентує мобільний застосунок та портал Дія, а також інші продукти екосистеми.
 
- Українці відомі у всьому світі своїми ІТ-навичками та креативністю. Оскільки Уряд запроваджує спеціальний правовий та податковий режим для ІТ-компаній під назвою Дія City, ми очікуємо подальшого розвитку України як європейської хаба для інновацій та R&D. Участь України у Web Summit 2021 стала можливою завдяки спільним зусиллям українського уряду й приватного сектора, — зазначив заступник Міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Сеник.
 
Крім цього, на конференції буде презентований спеціальний правовий та податковий фреймворк для ІТ-компаній Дія City та проект e-Резидентство.
 
14 команд представлять свої стартапи інвесторам. 10 були відібрані та проспонсоровані Українським фондом стартапів на конкурсній основі — SPOKK, Organization GG, Wantent, GIOS, Carbominer, Skyworker, Clasee, DJOOKY, AutoBI, Finmap. Вони отримають промо-ваучер із фінансуванням до 3 тисяч доларів США на команду. Ще 4 стартапи будуть обрані та підтримані Ukrainian Hub (за сприяння CRDF Global).
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий