У Кропивницькому триває наймасштабніша в Україні міжнародна агропромислова виставка

1 окт 2021 17:07 724 0 Общество
У Кропивницькому триває наймасштабніша в Україні міжнародна агропромислова виставка
 
Дев’ятий рік поспіль в Кропивницькому проходить наймасштабніша в Україні міжнародна агропромислова виставка. “АгроЕкспо-2021“. Експозиція проходить кожного року восени на території площею понад 125000 м2.
 
Ця виставка входить в ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи. Щорічно в ній беруть участь близько 500 профільних вітчизняних та іноземних компаній. Заснована вона в 2013 році. У цьому році у відкритті виставки взяв участь міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.
 
 
  
  Тут проходить польова демонстрація техніки та технологій, виставка сучасних автомобілів - АвтоЛенд. Відвідувачі можуть посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу на фестивалі вуличної їжі. У рамках “Покровського ярмарку“ проходять різноманітні розважальні заходи. Гостей ярмарку зустрічає Мартин Боруля - головний герой комедії нашого земляка Карпенка - Карого у виконанні Миколи Барабулі.
 
 
Традиційно в цьому році пройшов конкурс на найбільший гарбуз - “Гарбуз - велетень“. Вага  овоча склала 80 кг.
  
  Кожен з відвідувачів зможе знайти тут щось для себе: виступи народних колективів, продукти від фермерських господарств, сувеніри та вироби майстрів, майстеркласи, різноманітні розваги для дітей та дорослих.
 
 
 
 
 
 
 
Автор: Максим Кваша
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий