Міська рада обіцяє зберегти дерева у Центральному сквері

1 окт 2021 09:17 1543 1 Общество
Міська рада обіцяє зберегти дерева у Центральному сквері
 
Олександр Мосін:  під час реконструкції Центрального скверу у Кропивницькому приберуть лише аварійні дерева, інформує Кропивницька міська рада у ФБ.
 
Учора, 30 вересня, заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін спростував чутки про те, що реконструкція Центрального скверу передбачає спилювання усіх дерев цієї зеленої зони. 
 
Навпаки, звернув увагу посадовець, головною вимогою міської влади при реалізації проекту є  максимальне збереження зеленої зони скверу. Важливо, що і інвестор таку позицію поділяє та підтримує.
 
- Ми дійшли порозуміння і хочу запевнити, що ні у кого немає на меті вирубати всі дерева і перетворити сквер на пустелю. Ми видалимо лише аварійні дерева - ті, що реально несуть загрозу безпеці кропивничан, - наголосив Олександр Мосін. 
 
Вся площа Центрального скверу складає 63 сотки, а для будівництва закладу харчування необхідно близько 18-ти. Вся інша територія залишиться сквером, але впорядкованим, затишним, де кожному містянину і гостю міста захочеться відпочити. Тут будуть облаштовані гарні пішохідні доріжки, два фонтани, зручні лавки, сучасне освітлення. Це буде ошатний куточок у самому центрі Кропивницького.
 
Варто зауважити і те, що підвали, розташовані під Центральним сквером, перебувають в аварійному стані. Їх затопили ґрунтові води, а коріння дерев зруйнувало цілісність будівельних конструкцій. Тому реконструкцію скверу розпочнуть з ліквідації небезпечних підвалів, а реконструкція зеленої зони скверу стане наступним етапом.
 
Нагадаємо, зараз триває суд щодо визнання недійсним договору оренди, який завдає шкоди немайновим правам фізичної особи.
 
Мова йдеться про Центральний сквер, який міська влада хоче передати в оренду Макдональдсу. Екоактивісти Кропивницького стали на захист скверу, адже для будівництва ресторану потрібно спиляти усі дерева, а свідомі містяни проти знищення зелених насаджень, які дають кисень громадянам.
 
 
 
 
 
  
Комментарии
Author avatarॐ nataly ॐ1 окт. 2021 г., 11:33:51

Навіщо ці маніпуляції в заголовку? Було сказано: "спиляє аварійні дерева". Вони визнали аварійними всі дерева скверу, які є повністю здоровими і загрози ніякої не несуть. В сквері взагалі немає аврійних дерев. Як бачимо з картинок проекту - там не залишено жодного з існуючих зараз дерева, а є якісь кущики та туйки, які тіні не дають, та й взагалі - туйки - це цвинтареві рослини. Як вам такий поворот, журналісти?
Правдивий заголовок мав би звучати: "Міська рада спиляє всі дерева у сквері, оголосивши їх аварійними".

Оставить комментарий