Для Кіровоградщини виділили 46 мільйонів субвенції на придбання житла для дітей-сиріт

1 окт 2021 08:59 384 0 Общество
Для Кіровоградщини виділили 46 мільйонів субвенції на придбання житла для дітей-сиріт
  
 У Кіровоградській ОДА на засіданні регіональної комісії сформовано пропозиції щодо розподілу субвенції на житло дітям-сиротам, інформує ОДА.
 
У Кіровоградській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань формування пропозицій що розподілу коштів субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт. 
 
За інформацією директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександра Догарова, згідно з постановою Кабміну, отримувачами субвенції є територіальні громади. Для області на 2021 рік передбачено 46,2 млн. грн. субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей сиріт. 
 
 Нині є три вікові категорії сиріт, яким передбачена грошова компенсація на житло: від 16 до 23 років, від 23 до 35 років, старше 35 років. Відтак для двох останніх категорій є необхідність залучення коштів місцевих бюджетів або інших джерел не заборонених законодавством на придбання житла, оскільки з державного бюджету кошти виділяються із розрахунку 70% та 30% від вартості відповідно.
 
Директор департаменту також додав, що наразі на рахунку департаменту є фінансовий ресурс у розмірі 18,9 млн. грн, які будуть направлені до територій на виплату грошової компенсації дітям-сиротам для придбання житла. Згідно з кошторисом, у жовтні та листопаді очікується надходження по 7 мільйонів гривень і в грудні – 12,7 млн. грн. 
 
Всього за рахунок субвенції цього року грошову компенсацію на придбання житла отримають 139 осіб із 28 територіальних громад. 
Особи з числа дітей сиріт, які отримають грошову компенсації, мають протягом року придбати для себе житло.
 
Також, директор повідомив, що за рахунок коштів субвенції 2020 року на сьогодні вже 112 дітей-сиріт вже придбали житло. Багато територій завершили роботу з даного напрямку, втім є кілька територій, де ця робота триває. Зокрема, у Знам’янці житло для придбання шукає одна дитина, у Кропивницькому – не придбали житло одна дитина, Олександрії – одна дитини-сирота, Голованівському районі – 4 дітей, Кропивницькому районі – 9 дітей, Олександрійському районі  - 4 дитини-сироти. Також у пошуку житлових приміщень діти-сироти з Бобринецької, Дмитрівської, Компаніївської та Новоукраїнської громад.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий