У Кропивницькому молода пара відмовилась від новонародженої дитини

28 сент 2021 11:03 191 0 Общество
У Кропивницькому молода пара відмовилась від новонародженої дитини
 
У Кропивницькому молода матір відмовилася від своєї новонародженої дитини. Про це CBN повідомила генеральна директорка КНП «Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня» Кропивницької міської ради» Людмила Романів.
 
За її словами, дитину до медзакладу принесла дівчина віком від 18 до 20 років разом з хлопцем. Вони повідомили, що знайшли немовля під час прогулянки під мостом.
 
Втім, у лікарів пологового виникли підозри — дитина була зовні схожою на дівчину. Саме тому медики викликали поліцію. І вже під час розмови з правоохоронцями дівчина зізналася, що вона є матір’ю немовляти. Після огляду породіллі лікарі засвідчили, що вона народжувала, і пологи тривали близько доби.
 
Дівчина підписала відмову від дитини. Лікарі умовляти її залишити доньку, але та була невблаганна. Не допомогли й бесіди з батьками дівчини — ті заявили, що не готові стати бабусею та дідом.
 
Дівчинка народилася трохи недоношеною, під час огляду в неї виявили симптоми переохолодження. Але нині дитина почувається добре.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий