На будинках нашого міста з’являються адресні таблички з помилками

23 сент 2021 14:01 1417 0 Общество
На будинках нашого міста з’являються адресні таблички з помилками
 
У Кропивницькому на вулиці Васнецова на трансформаторній підстанції журналістка сайту "Ранкове місто" побачила таку адресну табличку - "Васніцова 2А". Добре, що надпис виконаний державною мовою, але, на жаль, з помилкою. Напевно,  нащадкам відомого живописця було би неприємно побачити таку картину.
 
Ві́ктор Миха́йлович Васнецо́в — відомий російський художник, майстер історичного та фольклорного живопису. Відомі роботи: "Витязь на роздоріжжі", "Богатирі", "Альонушка" та "Іван царевич на Сірому вовку", "Після побоїща Ігоря Святославича з поовцями" та багато інших.
 
 
 
 
На вулиці Левитського (колишня Колгоспна) власники кількох приватних будинків, не розібравшись, причипили нові таблички з надписом: "Левицький", маючі на увазі письменника Івана-Нечуя Левицького. Але вулиця названа на честь громадського діяча і кооператора Миколи Левитського, який працював у нашому місті.  
 
Микола Васильович Левитський (1859 – 1936) – громадський діяч і кооператор, найвідоміший представник ліберального народництва в Україні, організатор кооперативного руху, публіцист. Займався створенням ремісничих артілей в Єлисаветграді (Кропивницький).
 
 
Тож містянам варто заглядати у вікіпедію або на сайт міської ради перед тим, як замовляти адресну табличку на будівлю.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий