Вісім громадян підключено до апаратів штучної вентиляції легень

21 сент 2021 15:08 296 0 Медицина
Вісім громадян підключено до апаратів штучної вентиляції легень
 
У Кіровоградській області зростає кількість тяжких хворих на коронавірус, інформує у ФБ ОДА.
 
Сьогодні, 21 вересня, під час наради очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорноїз головами РДА та територіальних громад поінформували про поточну епідемічну ситуацію з COVID-19.
 
За словами головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, Україна вже вступила в нову хвилю коронавірусної епідемії. Наразі в області зареєстровано 79 випадків нового Дельта штаму.
 
- Усього з початку коронавірусної пандемії на Кіровоградщині захворіло 21 352 особи, одужало 20 063, летальних випадків 882. Наразі відбувається приріст захворюваності, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, маємо невтішну ситуацію, - повідомила Надія Оперчук.
 
Як додала заступниця начальника департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Наталя Горбенко, на сьогодні в області зареєстровано 407 активних хворих на коронавірус. З них, 353 перебувають на самоізоляції вдома, лікуються під наглядом сімейних лікарів. 
 
 
- 54 хворих наразі перебувають в лікарнях. Серед них 19 тяжких, з них вісім підключено до апаратів штучної вентиляції легень, - повідомила Наталя Горбенко.
 
Нагадаємо, вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. За даними Міністерства охорони здоров’я, наразі відбувається стрімке погіршення епідситуації, збільшується кількість хворих. У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад, медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий