Безробітних Кіровоградщини запрошують вивчитись на штукатура

21 сент 2021 16:12 293 0 Экономика
Безробітних Кіровоградщини запрошують вивчитись на штукатура
 
Штукатур – одна з основних та завжди актуальних професій будівельної галузі. Саме штукатур надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди. Сьогодні штукатур працює з різними високотехнологічними сумішами. Виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності та виразності.
 
Якщо Ви хочете стати майстром будівельної галузі, у вересні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії штукатура. Розпочинається навчання 27 вересня, термін навчання – 4 міс. 
 
Умовами до направлення на навчання є:
 
  • повна або базова загальна середня освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
 
 
Відділ організації профнавчання 
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий