У Кропивницькому відкривається І Всеукраїнський фестиваль народного танцю

14 сент 2021 11:34 281 0 Культура
У Кропивницькому відкривається І Всеукраїнський фестиваль народного танцю
 
На Кіровоградщині впродовж 16-18 вересня триватиме Всеукраїнський фестиваль народного танцю.
 
16 вересня, у четвер, о 12 00 у обласному академічному музично-драматичному театрі імені Кропивницького відкривається І Всеукраїнський фестиваль народного танцю "Ятранське коло".
 
О 15.00 на “Хуторі Надія” відбудеться великий святковий концерт "Там де Ятрань круто!".
 
В рамках фестивалю дасть концерт Націона́льний заслу́жений академі́чний анса́мбль та́нцю Украї́ни і́мені Павла́ Ві́рського, яким власне, і керує Мирослав Михайлович. Також солісти ансамблю імені Павла Вірського проведуть майстер-класи, які можна буде розцінювати як курси підвищення кваліфікації для вчителів хореографії, керівників танцювальних колективів та гуртків.
 
18 вересня, у суботу, о 15 00 відбудеться данс-парад учасників фестивалю від площі Соборної до Площі Героїв Майдану. О 16 00 на центральній площі організовується гала-концерт.  
 
Засновник фестивалю, керівник художнього колективу "Світанок" Максим Печененко розповів, як виникла ідея хореографічного форуму такого рівня:
 
- Про такий фестиваль я мріяв 10 років, з моменту, коли побачив подібний йому за кордоном, без конкурсної основи, з виключно народними танцями у програмі.
Фестиваль — повністю безкоштовний, триватиме протягом трьох днів, і збере 920 учасників, тут будуть представлені практично усі регіони України. Це масштабне дійство настільки непересічне, що вже отримало підтримку патріарха української хореографії Мирослава Вантуха.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий