Які громадські проєкти можуть підтримати кропивничани?

14 сент 2021 11:15 187 0 Общество
Які громадські проєкти можуть підтримати кропивничани?
 
У Кропивницькому оголошено старт голосуванню за проєкти громадських ініціатив, інформує міська рада у ФБ.
 
13 вересня у Кропивницькому розпочлося голосування за проєкти, які надійшли для участі в конкурсі «Громадський бюджет – 2022».
Протягом чотирнадцяти календарних днів кропивничани мають змогу підтримати проєкти громадських ініціатив, які, на їхню думку, є найнеобхіднішими для міста. Голосування триватиме до 26 вересня включно на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради.
 
Цього року до голосування у рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2022» допущено 36 проєктів громадських ініціатив, серед яких: 33 малих та 3 соціальних.
Проєкти, допущені до голосування, спрямовані на благоустрій мікрорайонів Кропивницького, різних зон відпочинку, покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з інвалідністю та малозабезпечених осіб, проведення спортивно-масових, культурно-мистецьких заходів, покращення навчальної та матеріально-технічної бази навчальних закладів, а також інші суспільно-корисні проєкти.
 
Кожен мешканець міста, якому на момент голосування за проєкти виповнилося 16 років та місце проживання якого зареєстроване на території міста Кропивницького, має можливість підтримати два проєкти:
один малий та один соціальний.
 
Загальна сума реалізації громадських ініціатив становить 5 мільйонів гривень, з яких 15% спрямовуватимуться на втілення соціальних проєктів.
Проголосувати за проєкти конкурсу «Громадський бюджет – 2022» можна тільки онлайн.
 
 
Реалізація проєктів-переможців відбудеться вже наступного року.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий