Об’єднані Арабські Емірати будуть вкладати інвестиції в Україну?

14 сент 2021 12:27 153 0 Экономика
Об’єднані Арабські Емірати будуть вкладати інвестиції в Україну?
 
Роман Лещенко провів зустріч з Урядовою делегацією Об’єднаних Арабських Еміратів щодо інвестицій в Україну, інформує Урядовий портал.
 
13 вересня 2021 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася зустріч між Міністром аграрної політики та продовольства України Романом Лещенком та Урядовою делегацією Об’єднаних Арабських Еміратів на чолі з Державним міністром продовольчої та водної безпеки ОАЕ Мар'ям Аль Мхейрі. Під час зустрічі обговорили питання щодо основних аспектів залучення інвестицій та реалізації інвестиційних проектів в аграрний сектор України.
 
Участь у заході від Урядової делегації ОАЕ взяли представники 5 урядових установ (Міністерства продовольчої та водної безпеки, Міністерства інфраструктури, Міністерства зміни клімату та довкілля, Міністерства економіки та Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва) та представники 7 великих компаній ОАЕ.
 
Роман Лещенко насамперед поінформував присутніх про ситуацію на ринку зернових та олійних культур. Він зазначив, що в цьому сезоні Україна може отримати новий рекорд врожаю зернових та олійних культур. Крім того, він розповів про успішну реалізацію земельної реформи та старт іригаційної реформи в країні.
 
Міністр також повідомив про прийняття в першому читанні законопроекту № 5202-д про створення об’єднання водокористувачів (ОВК), який є надзвичайно важливим кроком у впровадженні реформи зрошення.
 
Щодо співробітництва України з міжнародними фінансовими установами Роман Лещенко розповів про безпрецедентну підтримку західних партнерів.
 
«Під час візиту до США Мінагрополітики підписало Меморандуми про взаєморозуміння з Міжнародною фінансовою корпорацією та корпорацією “Ліндсей”», - зазначив Міністр.
 
Крім того, з української сторони було висловлено високу зацікавленість у залученні інвестицій еміратських фінансових установ та компаній в іригаційний сектор України у зв’язку із сприятливими умовами для ведення бізнесу, а саме: нерегульованістю ринку, спрощеною податковою системою для бізнесу та великими державними преференціями.
 
Підсумовуючи, сторони домовилися про надання еміратською стороною українській переліку питань щодо актуальних та привабливих сфер для інвестування в Україні.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий